Elindult a Kulcsom. Regisztrálj most, és ne maradj le többé a legjobb ingatlanokról.
Találd meg az álomotthonod, mielőtt más tenné.
Ingatlanfigyelő és lakásfigyelő app. A Kulcsom 24/7 pásztázza a több magyar ingatlanportált, és azonnal jelez, ha olyan új eladó lakás jelenik meg, amely megfelel a feltételeidnek.

Ismerős ez a helyzet?
“Tudsz róla hogy fent van egy jó lakás mire reggel felkelsz? Mire megnézed, már eladták.”
Váltogatás 6 oldal között...
Na de ki bírja ezt? Átlagosan 2.5 órát töltünk ezzel hetente!
Kattints egy tabra a megállításhoz, vagy hagyd futni
Későn értesülsz
KritikusMire reggel felkelsz és megnézed, a jó lakást már eladták.
5+ oldalt kell böngészned
KritikusÓrákat töltesz azzal, hogy különböző portálokat nézegetsz.
Nem tudod mennyit ér
KözepesFogalmad sincs, hogy a hirdetett ár reális-e vagy túlzó.
Nem ismered a környéket
KözepesHol vannak iskolák, boltok? Milyen a közlekedés?
Rossz időben veszel
KözepesNem látod az ártrendeket, így rossz döntést hozhatsz.
6 platform, 1 felület
Összegyűjtjük az összes magyar ingatlanportál hirdetését, hogy neked ne kelljen.
Forrás platformok
Kulcsom Dashboard
Kulcsom.app
Minden egy helyen
Legfrissebb találatok:
Támogatott platformok
Soha ne maradj le egy jó lakásról
30 percenként ellenőrizzük az összes platformot. Amint megjelenik egy neked való ingatlan, azonnal szólunk.
Válaszd ki, hogyan szólunk:

Debrecen, Baross u. 12
Tudod mi van a szomszédban?
Nem ítélkezünk — csak tényeket közlünk. Metró 2 perc, bár 50m, park 350m. Te döntöd el, hogy ez neked jó-e.
Minden pont gyalogos távolságban
M2 Blaha Lujza tér
Tudd, mennyit ér valójában
KSH hitelesített négyzetméterárak, környék összehasonlítás, 6 hónapos trend elemzés.
Budapest
Lakás nm árak (eladó)
Átlag nm ár
1 285 000 Ft
Árváltozás az elmúlt 6 hónapban
Kerületek / Negyedek
Kezdj el keresni 2 perc alatt
Mi figyeljük helyetted az összes ingatlanportált. Te csak válogatsz és költözöl.
1. Beállítod
Mondd el mit keresel: hely, méret, ár, tulajdonságok
2. Mi keresünk
6 platform hirdetéseit figyeljük 24/7, te lazíthatsz
3. Értesítünk
Új találat? Azonnal szólunk, piaci adatokkal együtt
4. Megtalálod
Kiválasztod az ideálist és költözöl az új otthonodba
Percek alatt kész a fiók — az ingyenes csomag azonnal indul.
Minden nap 50 lakást nézel?
Vagy inkább mi nézünk helyetted?
Kulcsom — azonnal szól, ha van egy lakás ami tényleg neked való.
Regisztráció után az ingyenes csomag indul. A Premium 7 napos próbája érvényes kuponkóddal érhető el a fizetésnél.
Ingyenes
Örökre ingyenes
Kuponkód + Stripe · 7 napos próba
Premium
"Nem akarom elveszíteni a jó lakásokat"
3990 Ft/hó
−25% a listárólInduló ár — korlátozott ideig. Listaár 3 990 Ft/hó helyett most 2 990 Ft/hó.

“Minden nap frissítettem az ingatlan.com-ot. Harmadik napra, amit kinéztem, már elvitték. Azóta van Kulcsom.”
— Krisztián, 27, Debrecen
“A Kulcsom Premium egy hét alatt megtalálta azt amit én három hónapig kerestem kézzel.”
— Enikő, 31, Budapest

Miért építettem a Kulcsomot?
Lemaradtam a jó deal-ekről, mert a jó hirdetések nem várnak — reggel még fent volt egy felújítandó lakás jó áron, délutánra már eladták. Építettem magamnak egy figyelőt, ami naponta többször átnézte a piacot és csak a nekem valókat küldte. Ma ez a Kulcsom: egy felület, hat forrás, azonnali értesítés, hogy te se maradj le.
— Dobó László, Kulcsom alapító
"Végre nem kell 6 különböző oldalt nézegetnem. Az azonnali értesítéseknek köszönhetően elsőként tudtam jelentkezni a tökéletes lakásra."
Gyakran ismételt kérdések
Rövid válaszok a Kulcsom.app jelenlegi működéséről. Ha valami nem egyértelmű, írj nekünk.